Czy towar widoczny na stronie rzeczywiście jest dostępny?

Zwykle tak, ale oprócz towarów znajdujących się w bieżącej sprzedaży część sprowadzamy na indywidualne zamówienie, a nawet jeśli towar jest bezpośrednio na magazynie, to czy wyślemy zamówienie w tym samym dniu, zależy jeszcze od wielu innych czynników, dlatego od stanu magazynowego ważniejsza jest informacja o przewidywanej dacie wysyłki zamówienia.
Na stronie każdego produktu jest więc tabelka ukazująca szczegółowe daty realizacji zamówienia zależnie od ilości zamówionych sztuk.
Uwzględnia ona nie tylko stan magazynowy, ale również rezerwacje towaru pod inne zamówienia, harmonogramy dostaw, godziny odbioru przesyłek przez kurierów i wiele innych.

Posiadamy rozbudowany, dedykowany system zarządzający stanem magazynowym i zintegrowany online z naszą stroną internetową oraz systemami informatycznymi niektórych naszych dostawców.

W terminie zrealizowaliśmy 100% zamówień z bieżącej oferty, a kojejne 0% z maksymalnie jednodniowym opóźnieniem.
W przypadku produktów sprowadzanych indywidualnie, w terminie zrealizowaliśmy 100% zamówień, a kolejne 0% z maksymalnie jednodniowym opóźnieniem

Bez problemu z dostępnością towaru zrealizowaliśmy 99.96% zamówień z bieżacej oferty i 98.92% zamówień na towary sprowadzane na zamówienie.
Zaledwie 0.02% zamówień została anulowana ze względu na brak towaru i brak możliwości zaproponowania alternatywnych produktów.

Bieżąca oferta to nasz magazyn własny, na którym w chwili obecnej znajduje się 87073 pozycji gotowych do natychmiastowej wysyłki oraz magazyny dostawców
z którymi posiadamy zinterowany system informatyczny i stały harmonogram dostaw (zwykle codziennych), co włącznie z naszym własnym magazynem daje 93908 pozycji w ofercie.

Kolejne 41932 pozycji to produkty sprowadzane na indywidualne zamówienia.

93.48% zamówień dotyczy produktów z bieżącej oferty, a 6.52% produktów sprowadzanych indywidualnie.

Na chwilę obecną współpracujemy z 180 dostawcami.


Dane na podstawie generowanych on-line statystyk, za okres: 20.4.2024 - 21.5.2024.


Upss.. twoja przeglądarka nie obsługuje canvas

Zobacz więcej informacji i statystyk na temat terminowości realizacji zamówień

Powrót